Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Sanpa Elektronik 1988 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne Türk Sanayisine Test ve Ölçüm Cihazları bazında tedarikçi bir firma olarak hizmet vermiş ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Amacımız, tecrübeli kadrosu ile, Test ve Ölçüm Cihazları pazarında yüksek kaliteye ve ekonomiye sahip ürünleri bulup, siz değerli meslektaşlarımıza sunmak, onları tanıtmak ve bu konularda tanıtıcı seminerler düzenlemektir.

Ne Sunuyoruz

Bildiğiniz gibi ciddi ve dünyaca tanınan firmaların ürünleri kalite ve fiyatça yüksek olmaktadır. Sizlerden gelen istekleri değerlendirerek, iyi bilinen kaliteli fakat pahalı ürünlerimize muadil olan Uzak Doğu menşeli (Çin, Kore, Taiwan) yine kaliteli fakat fiyatça uygun ürünleri de portföyümüze dahil ettik. Dolayısı ile kendi alternatifimizi, kendimiz yarattık. Fakat prensiplerimizden hiç ödün vermedik. İthalatını yaptığımız ülkelerin her zaman en iyi markalarını araştırdık. Doğrudan üretici firmalarla temasa geçerek, bizzat fabrikalarını ziyaret ettik, üretim aşamalarını inceledik ve sizler için en doğru ürünü seçmeye çalıştık.

Mümessilliğini yaptığımız firmalar dünyanın en ünlü ve ciddi firmalarıdır. Getirdiğimiz bütün cihazlar en az bir yıl süre ile fabrikasyon hatalarına karşı garantilidir.

Çalıştığımız Firmalar: Kyoritsu, Megger, Testboy, Schuetz Messtechnik, Kilovolt, Appa, Santech ve Mastech

Teknoloji ve Kalite

Sanpa Elektronik bugüne kadar sizlere en iyi ürünü sunmaya gayret etmiştir. Sürekli yeni teknolojileri görmek ve bunları da sizlere göstermek amacı ile yurt içi ve yurt dışında Elektrik – Elektronik fuarlarını ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek portföyümüze yeni ürünler dahil etmeye çalışmaktayız.

Web sayfamızı incelediğinizde ürünlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini göreceksiniz. Bu güne kadar piyasamızda gördüğümüz saygınlık geleceğimizin de aynı doğrultuda olacağını göstermektedir.

 

Cihazlarımızı kullandığınız ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Şahap DERELİ
Yönetim Kurulu Başkanı
SANPA ELEKTRONİK CİHAZLAR DIŞ TİC. A.Ş.